Základní kámen Rakouského Gymnázia v Praze

Dne 2. dubna 2013 byla naše společnost FD párty events, s.r.o. oslovena s poptávkou zabezpečit zázemí pro uspořádání společenské akce při příležitosti zahájení stavby školní budovy Rakouského gymnázia v Praze - Modřanech. 
 

U oficiálního poklepání základního kamene se setkali ministr školství, mládeže a tělovýchovy ČR Petr Fiala a rakouská spolková ministryně pro vyučování, umění a kulturu Claudia Schmied.

 Pro tuto akci jsme poskytli dvě pagody na podlaze EASY a tmavým kobercem, která návštěvníkům i organizátorům akce zajišťovala větší komfort, vzhledem k tomu, že se akce konala na nezpevněném podloží.

Pagody jsme dopořučili proto, že kromě toho, že vypadají honosněji, uvnitř pagod není spuštěná stropní konstrukce jak je tomu u standartních párty stanů a vypadají tudíž odlehčeněji.

 

 

 

Vnitřní prostory párty stanů byly pro potřeby rautu vybaveny bistro stolky, výstavním stolem  se základní kámen, a ubrusy. Celou akci jsme ozvučili naší zvukovou aparaturou.

Odpolední akce proběhla úspěšně a nejenom investor stavby Rakouské ministerstvo školství, umění a kultury, ale i ostatní návštěvníci odcházeli spokojeni, a to je nejdůležitější.

 

Použitý materiál:

2 pagody

podlaha EASY

zvuková technika

koberec