Výročí firmy ALCINA

Brněnský dům umění ovládla v pátek 24. května 2013 velkolepá oslava 20. výročí uvedení značky Alcina, zabývající se prodejí sortimentu profesionální pleťové, vlasové a dekorativní kosmetiky, na český trh. Slavnostní party se zúčastnili VIP klienti značky ALCINA z celé České a

Slovenské republiky. Přijeli také zástupci společnosti Dr. Wolff z německého Bielefeldu v čele s generálním ředitelem Eduardem Dörrenbergem i zástupci významných českých a slovenských médií. Nechyběl ani tým společnosti Medac.
Po červeném koberci do Domu umění krása a šarm v podobě klientek a klientů. Po úvodním a srdečném přivítání jednatelem společnosti Bohdanem Janákem, následovala prezentace jednatelky Kateřiny Janákové, která zhodnotila dvacetiletou cestu společnosti Medac od roku 1993 do roku 2013.

 
Po slavnostním úvodu čekalo na hosty nejedno překvapení a mnoho atrakcí,např zlatým hřebem večera bylo vystoupení československé hvězdy Mekyho Žbirky. Nechyběl ani bohatý raut a závěr večera zahrál k tanci DJ Mackie Messer. Tečkou za vydařenou akcí byly ALCINA party news - noviny, které čekaly na hosty v sobotu ráno na klikách hotelových pokojů.
 
 
Použité vybavení:
Koberec