Velkolepý ohňostroj gradoval celodenní oslavy

Firma ATMOS si najala naši firmu FD párty EVENTS, s.r.o. pro pomoc s pořádáním firemní oslavy jejich rodinné firmy. Očekávaná účast měla být 500 návštěvník a našim úkolem bylo zabezpečit zastřešení a mobiliář pro občerstvení a catering pro všechny očekávané návštěvníky spolu se zaměstnanci.

Na nádvoří firmy jsme postavili MOBILNÍ HALU 12 x 33 metrů, kterou jsme pro větší komfort doplnily podlahou EASY a červeným kobercem položeným po celé ploše stanu.

 

Počasí celé akci přálo a předpověď byla velice příznivá, proto jsme umístili několik kulatých stolů i před prostory párty stanu a hosté si tak mohli užívat slunečních paprsků. Aby se hostů m nebořili nohy od židlí do zámkové dlažby, venkovní prostor jsme doplnili taktéž podlahou a černým kobercem. Všechny stoly na akci jsme pro větší honosnost akce pokryly bílými ubrusy. Židle jsme doplnili také v bílé barvě a pro větší pohodlí přítomných hostů jsme je doplnili béžovými sedáky. Protože březnové večery jsou chladné, doplnili jsme celý prostor stojacími plynovými tepelnými lampami.

 

Pro zaměstnance a návštěvníky ATMOS bylo připraveno bohaté občerstvení i program. V průběhu akce probíhal obrovským raut na několika cateringových stolech doplněných rautovými sukněmi – vše rovněž zapůjčeno od naší společnosti.

O večerní  program se postaraly tóny pozvané kapely, jejichž pódium bylo vtipně umístěno do přívěsu kamiónu. Celý povedený večer byl zakončen ohňostrojem a světelnou show.

POUŽITÝ MATERIÁL:

 

Mobilní hala 12x33m,

Podlaha EASY a TECH,

červený a černý koberec,

kulaté stoly s ubrusy,

židle s podsedáky,

cateringové a rautové stoly s bílými sukněmi,

tepelné plynové lampy.