Svatební Hluboká - FD party EVENTS

 Na zámku Hluboká nad Vltavou, v prostorách krásného hotelu Štekl, proběhl minulou neděli svatební veletrh, na kterém jste mezi vystavovateli mohli najít také náš stánek, prezentující naši činnost v oblasti párty stanů.

 

  
Nasvícený zámek Hluboká nad Vltavou a nádvoří hotelu Štekl



Party stany, které nabízíme, můžete využít nejen na svatbě.
Jsou vhodné na oslavy narozenin, festivaly, firemní večírky a všechny ostatní akce pod širým nebem, kdy si počasím nemůžete být nikdy jisti. Párty stany jsou jistota pro vaše pohodlí a zaručují vaší akci jistý úspěch, ať už je počasí jakékoliv.

 


  
Vystavovatelé limuzín a klascikých veteránů Škoda

Náš výstavní stánek jste nemohli přehlédnout. Na výstavách používáme části našich párty stanů, zářivý bar nasvícený ledkovými světly, které jsou volitelné dle druhu vaší akce či tónu použité dekorace. Navodíme vám tak atmosféru přesně podle vašeho přání.

Disponujeme také dřevěnou podlahou do stanů nebo dekoračními prvky jako je podhledový baldachýn, který zakrývá kostrukci střechy stanu.

 


 
Přehlídka svatebních šatů - Nuance

Nedílnou součástí svatebních veletrhů je výstava šatů nebo módní přehlídka
FDpartyEVENTS dodala na přehlídku 40cm vysoké molo dlouhé 12m x 4m uspořádané do písmene T

Naše firma funguje také jako půjčovna inventáře a nábytku. Stoly, židle, stylové lounge boxy, bary nebo barové stoličky. Pro letošní sezonu jsme nabídku rozšířili o tzv. White collection, která je opět vhodná na svatební hostiny bez dalších úprav či doplňků.

 

  
Náš stánek nemůžete minout a pro inspiraci obřadní sestava pod širým nebem

Pokud jste to měli na Hlubokou daleko, pak pro vás máme další svatební veletrh, tentokrát v Jihlavě.
Neváhejte a přijďte se inspirovat do jihlavského DKO 18. nebo 19.3.2011 na první ročník svatebního veletrhu na Vysočině. Budeme se na vás těšit.
Přímo na veletrhu nabízíme 10% slevu na naše služby - párty stany, taneční parket, nábytek, dekorace, ozvučení, osvětlení, atd... Slevu lze uplatnit, pokud si naše služby závazně objednáte do 1.5.2011