Slavnostní otevření pavilónu domova důchodců v Jihlavě

Koncem léta se pořádalo slavnostní otevření nového pavilónu domova důchodců v Jihlavě. V prostorách tamní útulné zahrady byl postaven náš párty stan o rozměrech 6x12 metrů, který měl stínit silnému slunečnímu záření a ochránit hosty i před větrem.

Párty stan velikosti 6x12 metrů byl pro vyrovnání drobných povrchových nerovností postaven na naší podlaze EASY. Kvůli teplému slunečnému počasí nebyly k párty stanu přidány bočnice ani čelní díly, tak byla zajištěna vzdušnost celého prostoru.

 

 

Zahrada domova důchodců v Jihlavě s našim párty stanem

 

 

Návštěvníci slavnosti si své odpoledne zpříjemnili občerstvením a volnou zábavou. Prostory párty stanu byly kvůli zajištění občerstvení doplněny rautovými stoly pokrytými bílými ubrusy a rautovými sukněmi. Pro odložení jídla i nápojů sloužily námi zapůjčené bílé bistro stolky. K sezení pak kulaté stoly o průměru 80cm pokryté ubrusy  a doplněné židlemi.

 

Rautové stoly a sezení

 

Celé slavnostní odpoledne probíhalo v dobré náladě, hosté byly s našim zařízením velice spokojeni a my doufáme, že nově otevřený pavilón přinese svým novým obyvatelům spoustu užitku.

 

Použitý materiál:
Párty stan 6x12m
Stanová podlaha EASY
Koktejlové bistro stolky
Kulaté stoly o průměru 80cm
Židle