Pronájem párty stanů - Praha, Střelecký ostrov

Párty stany pronajímáme na všechy druhy akcí.
 

Ať už je to svatba u vás na zahradě s perfektním cateringem nebo letní festival, kde kvalita nabízených služeb bývá různorodá. FDpartyEVENTS nabízí řešení, která uspokojí i náročné klienty.

Disponujeme párty stany několika tvarů i rozměrů, mobilními bary podsvícené LEDkovými RBG světly, výškově stavitelnou protiskluznou podlahou, stoly, židlemi, potahy, ubrusy a dalším vybavením, které zajistí skvělou atmosféru i komfort na vaší akci - Pařby ve Stylu.
 

 

Pokud tedy hledáte řešení, jak vaši akci zastřešit, můžeme vám nabídnout plně vybavený párty stan se základní šírkou 12m. Stan je napojován po 3m dlouhých polích, čímž získáte prostor 12x3 až 12x27m.

 

Párty stan 12x24m Praha, Střelecký ostrov

 

 

Na Střelecký ostrov v Praze na řece Vltavě se hravě dostanete třeba na šlapadle, které si můžete půjčit za 250Kč/h, ale dovést na místo určení několik tun materiálu není tak snadné. Takže lovu zdar, nebo vlastně uplavala jako říkají na FishFestivalu rybáři.

 

 

 

Pronájem párty stanů provádíme po celé České republice. Praha, Brno, Plzeň, Jihlava, Znojmo, Třebíč, Karlovy Vary, Cheb, Sokolov, Mariánské lázně, Františkovy lázně, Havlíčkův Brod, Dobříš, atd.

 

Více fotografií naleznete v přiložené fotogalerii