Párty dekorace - Sensation White O2 Arena Praha

Párty pod širým nebem aneb Open Air akce jsou hlavně v letním období velice oblíbené a navštěvované.
Jedna obrovská párty v bílém se nepořádá v párty stanech, avšak v jedné z největších pražských arén - Sensation White, O2 Arena Praha.

 

Párty, na kterou se těší tisíce vyznavačů taneční hudby. Akce, která nemá obdoby. Zvuční zahraniční DJs např. Axwell, Mr. White nebo Daniel Sanchez & Juan Sanchez

Letos poprvé jsme i my - FDpartyEVENTS - dostali jedinečnou šanci se na této skvělé události podílet dekoracemi a mobilními bary.
Vše má jasná pravidla - vše musí být v bílé barvě, nejsou žádné kompromisy. A to pro nás není žádný problém.

 

FDpartyEVENTS zajišťovala doplňkové dekorace v O2 Aréně - bílá látka nebrala konce. Obalit několik kilometrů zábradlí, poté schodiště, podlahu, pódium nebo barové okénko nebyla snadná věc, avšak výsledek stál za to. Posuďte sami.

 

Sensation White, Praha O2 Arena

 

 

 

 

Party stan nuzkovy 3x3 lounge s nábytkem Party White Sensation - party dekorace Party nabytek - mobilni speed bar - White Sensation O2 Praha Party dekorace - Sensation White Praha O2 Arena Party dekorace - Praha O2 Arena Mobilni bar - tvar do pismene L v nuzkovem party stanu Nuzkovy stan 3x3m s mobilnim barem Party Party Party - Sensation White O2 Arena PRaha Svetelne efekty a dekorace White Sensation Praha White Sensation bar mobilni