Montáž tribuny a pódia na Mistrovství Evropy v JUDU

Dvoupatrová tribuna pro rozhodčí doplnila vnitřní prostory SPARTA ARÉNY na Podvinném mlýně v PRAZE. Zde se v termínu od 16. do 18. listopadu 2012 konalo ME v JUDU můžu a žen do 23 let.

Komise rozhodčích sledovala třídenní klání z dvoupatrové, 24 metrů dlouhé, tribuny. Snadnou přístupnost na tribunu zajišťovala dvě schodiště. Tribuna i přilehlá schodištěbyly sestaveny z výškově nastavitelných modulů podlahy TECH a pokryty koberci.
Konstrukci tribuny jsme z čelní části skryly pod látkové sukně. Celou šíři tribuny lemoval námi zapůjčený mobiliář, konkrétně stoly o rozměrech 180 x 80cm dekorované látkami s logem Mezinárodní JUDO Federace a skládací i polstrované konferenční židle.
V zázemí prostor SPARTA ARÉNY bylo pro rozhodčí, VIP hosty i organizátory zajištěno občerstvení na námi dodaných bistro stolcích potažených strečovými modrými ubrusy.
Veškeré dekorace a látky byly laděny do barev JUDO Asociace a to modré a žluté.
Oceňování medailistů a předávací ceremoniály probíhaly na stupních vítězů situovaných na vyvýšeném prostorném pódium v čele haly. Pódium opět sestaveno naší firmou z podlahových modulů systému TECH a pokryté kobercem.

 

Použitý materiál:

Dvoustupňová tribuna v délce 24m složená z modulů TECH
Schodiště systémem TECH
Stoly 180 x 80cm
Bistro stolky
Konferenční židle
Skládací židle
Pódium TECH
Dekorace: látky, ubrusy, koberce,