Mobilní hala a pagoda pod taktovkou SVATEBNÍHO EXPA 2012 - Praha Dejvice

Kdo se nechal zlákat bohatou programovou nabídkou listopadového veletrhu SVATEBNÍ EXPO konaného v prostorách pražského hotelu CROWN PLAZA, rozhodně nebyl zklamán. Novinkou letošního ročníku byla námi postavená velká přehlídková hala s předváděcím molem ve tvaru písmene „T“ umístěná na nádvoří hotelu známého z dřívějších dob spíše pod názvem Intercontinental.
Párty stan o rozměrech 24 x 12m byl napojen na jednu z průchozích chodeb dejvického hotelu a návštěvníci veletrhu tak mohly snadno a pohodlně vklouznout do světa módy a svatebních trendů. Po celé ploše stanu byla rozložena výškově nastavitelná mobilní podlaha typu TECH pokryta jemně šedými koberci. Prostor byl doplněn vícestupňovými výškově stavitelnými tribunami TECH. Z nich návštěvníci mohly přehledně sledovat program na přehlídkovém mole. Komfortní molo bylo složeno taktéž ze systému TECH dekorované koberci a látkami do svatební bílé barvy.

Ozvučení, osvětlení párty stanu a technická podpora přehlídky formou dvou televizorů, byly zajištěny naší technikou. V bezprostřední blízkosti párty stanu byla postavena vytápěná pagoda 6x6m sloužící modelkám jako zázemí přehlídky spolu s šatnou.
Pro zajištění komfortu nejen návštěvníků v hlavním párty stanu, ale i modelek převlékajících se v přilehlé VIP pagodě, bylo použito vytápění teplovzdušným automatem CLK 130KW.


Po celou dobu veletrhu jste nás mohli zastihnout přímo u vchodu do přehlídkové haly. Kdo chtěl, nasbíral spousty podkladů a materiálů nejen o párty stanech , mobilních halách a párty nábytku, ale i o nás samotných. :)
 

 

Použitý materiál:

Párty stan 24 x 12m
Párty stan typu pagoda 6 x 6m
Stanová podlaha TECH
Tribuny z modulů TECH
Barevné osvětlení párty stanu

Ozvučení
2 barevné televizory Samsung
Teplovzdušný automat CLK 130KW
 

 

Přípravy na přehlídku Svatebního EXPA 2012 ve venkovním párty stanu vrcholí Párty stan a pagoda instalované na nádvoří hotelu CROWN PLAZA Program na přehlídkovém molu SVATEBNÍHO EXPA v plném proudu