IGSA WORLD CUP SERIES Kozákov Challange 2013

IDF Kozákov Challenge, konané na přelomu července a srpna 2013, bylo opět tento rok legendární! Rekordní počet českých jezdců a hlavně vyšší a rychlejší úroveň než v posledních letech byly hlavními znaky těchto týdenních závodů. Celý ročník porvázela rekordní vedra, proto závody nemusely být přerušované pro nepřízeň počasí a vše probíhalo hladce bez větších komplikací.

Organizátoři světového poháru  v longboardingu opět nasadili laťku hodně vysoko, co se zázemí pro ridery a programu týče.

Celá trať longbordového sjezdu je velmi rozmanitá. Závodníci si na Kozákově užijí rychlé úseky, kde dosáhnou vysoké rychlosti i technicky náročné části v sérii serpetýn.

Hlavní zónou IGSA WORLD CUP SERIES byl náš velkoprostorový party stan.

 

Velkoprostorový stan o rozměrech 12 x 24 metrů, doplněný našimi bary, sloužil organizátorům nejen jako registrační zóna pro všechny závodníky, ale i závodníkům samotným jako denní společenská a hrací zóna a večerní party ride. Pro větší komfort a vyrovnání terénu byl stan postaven na výškově nastavitelné podlaze TECH.

 

 

 

Party stan sousedil s pagodou, která sloužila jako cateringová a stravovací zóna pro všechny návštěvníky Kozákova. Catering vzala pod patronát opět naše společnost FD party events a celý týden jsme závodníkům od rána do večera vařili. Kvůli velkým vedrům jsme pro závodníky zajišťovali i chlazené ovoce, zeleninové saláty a zmrzliny.

 

vimeo.com/72094908

 

Celá akce se nesla v duchu pohody a závodníci s mezinárodní účastí odjížděli velmi spokojeni natěšení na příští ročník.


POUŽITÝ MATERIÁL:

velkoprostorový party stan 12x21m

výškově stavitelná podlaha TECH

pagoda 6x6 metrů

mobilni bary

pivní sety

 

party stan jako zázemí registrace