IGSA Kozákov Challenge 2011

Párty stan rozměrů 12x24m s podlahou Tech, ozvučením, profesionálním párty osvětlením a pivními sety - zajištění pronájmu párty stanu, vybavení, včetně montáže, demontáže a servisu při akci. 

 

 

Jednalo se o rychlostní závody na longboardech, rozdělených do 3 kategorií. Na trati dlouhé 3,4km jste mohli vidět věci nevídané.
Borci ( i ženy) vyzbrojeni pouze motorkářskou kombinézou, helmou a skateboardem nebo speciálně upravenými boby na kolečkách se vrhali dolů z kopce rychlostí až 105km/h.

 

 

Kozákov Chellenge - start a rozjížďky

 

Kozákov leží v samém srdci Českého ráje a samotný vrchol kopce s tyčí do výšky 744m.n.m
Z rozhledny můžete vidět např. Sněžku, Černou horu, Trosky nebo liberecký Ještěd. Pohded do všech světových stran opravdu stojí za to.

 

Terén, na kterém se stan stavěl nebyl příliš rovný, proto jsme připravili rovnou plochu za pomoci podlahy TECH, která je pro tyto podmínky ideální. Podlahu TECH nabízíme za 100Kč/m2

 

 

Podlaha TECH a konstrukce party stanu 12x24m před natahováním plachet.

 

Závodů se zůčastnilo celkem 170 jezdců a divácká účast na sobotní závod, které doprovázelo slunečné počasí byla také uctyhodná. V prostoru před startovní rovinkou jste mohli navštívit a ošahat si CUSTOM boards. Na jejich stránkách www.custom-boards.cz se dovíte o tomto sportu spoustu užitečných informací.

 

  

Custom boards

Použité vybavení:
- Párty stan 12x24m
- Podlaha TECH 12x24m
- Pivní sety
- Profesionální RGB osvětlení
- Zvuková aparatura
- Plynové ohřívače