Firemní akce GRAMMER pro tisíc návštěvníků

 

V letních měsících roku 2012 nás oslovila firma GRAMMER CZ, s.r.o. s poptávkou firemní akce oslavující expanzi této významné nadnárodní společnosti. GRAMMER CZ je výrobcem opěrek hlavy a dalšího vnitřního vybavení automobilů. Velkolepá akce měla být uspořádána pro zaměstnance německé i české pobočky.Celkem bylo očekáváno okolo tisíce zúčastněných.

 

Akce se konala přímo v prostorech tachovské pobočky společnosti, na místním nádvoří. Všichni účastníci mohli po celou akce využít zázemí ve veliké MOBILNÍ HALE o rozměrech 12x33m dodanou a postavenou naší společností FD párty events, s.r.o. Zde bylo pro všechny návštěvníky akce zajištěno posezení i občerstvení. Mobilní halu doplnila naše společnost v čelní části dvěma pagodami o rozměrech 6x6m, kde byla VIP zóna s cateringem. Před pagodami byly díky hezkému počasí rozmístěny pro pohodlí hostů lounge sestavy. Protože akce se konala na pevném podloží, nebylo nutné doplnit stan o podlahu. Pagody 6x6m však z důvodu prestiže a komfortu podlahou sestavenou z modulů TECH vybaveny byly.
 
Na celodenním programu se účastnili i zástupci místního městského úřadu spolu se starostou. K této příležitosti dodala naše firma pódium o rozměrech 6x4m. Celé pódium sestavuje naše firma FD párty events, s.r.o. z modulů TECH a je výškově nastavitelná. Zadní část pódia byla tvořena mobilní stěnou z ALU TRUSS pro umístěný firemního banneru. Na pódiu jsme pro podkladové materiály řečníků umístili řečnický pult a zvukovou techniku. 

 

Akce proběhla úspěšně a ke spokojenosti klientů GRAMMER CZ, s.r.o. K úspěšnému a hladkému průběhu celé akce přispěla i naše technická podpora a dozor nad námi zapůjčeným mobiliářem po celou dobu akce.
 
POUŽITÝ MATERIÁL:
Řečnický pult