Finálový galavečer SOUBOJE NEVĚST

Sobota 6.4.2012 patřila v pražských Vysočanech finálovému boji v soutěži SOUBOJ NEVĚST. Celý galavečer začal krátce po půl osmé a celým večerem provázela moderátorka Iva Vavřínová známá posluchačům rádia Evropa 2.

 

Finálového klání se zúčastnilo 12 vybraných nevěst, které měli za úkol zaujmout svými výkony a volnou disciplínou porotu složenou se samých zajímavých osobností. Do poroty mezi jinými usedla i modelka Kateřina Průšová, trojnásobná mistryně České republiky v amatérském boxu Arleta Krausová, zpěvák Marek Ztracený, herec a moderátor Zdeněk Podhůrský, moderátorky Dámského klubu Frekvence 1 - Linda Finková, Vlaďka Pirichová a Aneta Christovová a další.

 

Naše společnost FD párty events přijala pozvání mezi několik hlavních partnerů soutěže a po celou dobu akce jsme měli na starosti technickou, světelnou a zvukovou stránku večera.

V konferenčním sále hotelu Clarion jsme postavili pyramidové pódium 14 x 6metrů ve výšce 70cm. Pódium jsme kvůli tématickému ladění celého večera pokryli bílým kobercem.

Celý galavečer jsme pódium nasvěcovali dvěmi rampami. Light show doplňovali mlhové efekty.

 

Zvuková technika galavečera, která byla rovněž v režii naší společnosti, se skládala nejen z bezdrátových mikrofonů, ale i reproduktorů, mixážního pultu spolu s obsluhou.

 

Průběh večera svým vystoupením zpříjemnili Marek Ztracený, Pavlína Senić, bubble show a další. Večer gradoval přehlídkou všech finalistek ve svatebních šatech.

Nejen účinkující nevěsty, ale i diváci galavečera si odnášeli spousty úchvatných zážitků. Nálada celého galavačera byla i v zákulisí velmi přátelská, i když se zápolilo o zájezd na Mauritius v hodnotě 100 tisíc korun.

 

Použitý materiál:

přehlídkové pódium/molo

bílý koberec

technická produkce

osvětlení večera

ozvučení + zvuková technika