prev next
VIP Pagody

 Pagody, VIP stany, svatební stany


FDpartyevents.cz disponuje párty stany - pagodami s elegantním vzhledem, rychlou montáží a snadnou maipulací a proto se tak stávají velice oblíbenými. Další výhodou těchto stanů je neomezené použití v zimě a to i na horách. Díky velikému sklonu střechy sníh samovolně sjíždí ze střechy dolu. Pagody dodáváme v rozměrech 5x5 a 6x6m s výškou v okapu 2.5m.

Pagody lze spojovat pomocí originálních okapových žlabů a tím dosáhnout netradičních tvarů zastřešení. Stejně jako u párty stanů mohou být boky libovolně vyplněny dílcemi s okny nebo bez. Stan postavíme kdekoliv na rovné ploše nebo na námi dodávané stanové podlaze.


Konstrukce pagod je tvořena kombinací oceli a slitinami hliníku. Rozměr hlavního profilu konstrukce - 100x50x3mm. Celý stan stojí pouze na 4 nohou což zajišťuje téměř neomezený pohyb osob či transport materiálu a obrovskou vzdušnost stanu.

Opláštění je zajištěno speciální ohnivzdornou PVC plachtou (750g/m2) nepropouštějící světlo a UV záření. Bočnice stanu mohou být dodány s okny nebo bez. Každý šestimetrový díl je spojen v půlce zipem takže vchod do stanu může být v jakém koliv místě.

Stanová podlaha TECH je tvořena hliníkovou konstrukcí a vodovzdornou protizkluznou překližkou tloušťky 18mm. Jednotlivé díly podlahy jsou o rozměrech 2x2m nebo 1x2m a mohou být výškově nastavitelné oproti podloží. Díky speciálnímu systému je možné docílit různých výškových úrovní, tvarů a sklonů podlahy. Zatížení podlahy může být max. 400Kg/m2.

 

Stanová podlaha EASY je tvořena OSB deskami přírodní barvy o tloušce 25mm a velikosti 1000x1000mm. Jednotlivé desky jsou opatřené konstrukčními prvky, které zajišťují pevné spojení desek. Podlaha kopíruje terén a nedá se výškově nastavit oproti podloží. Z tohoto důvodu doporučujeme zvolit místo akce na rovném povrchu a nebo využít podlahy TECH


Stany se nejčastěji používají na menších akcích typu: rodinné zahradní oslavy, svatby, večírky s přáteli, VIP akce, festivaly, ale mohou se použít i v interiérech na výstavách či veletrzích nebo jako spojovací haly a přístřešky k mobilním halám.