prev next
Mobilní haly

Párty stany, VIP stany, mobilní haly, pavilóny


Velkoprostorové stany jsou skládány z jednotlivých dílů o rozponu 10 a délce 5m. Napojením získáte párty stan o rozměrech např. 10x5, 10x10, 10x15m apod. Podchozí výška stanu (výška v okapu) je 2.3 a 3m a celková (výška v hřebeni) je až 5.2m. Sklon střechy 20 stupňů.  Pavilón je možné stavět na jakémkoliv povrchu nebo na námi dodávané stanové podlaze.

Konstrukce hal a stanů je od společnosti HALTEC a splňuje normu ČSN EU 13872 vyrobena tak, aby vyhovovala opakované montáži a mohla být použita v jakémkoliv ročním období. Je tvořena kombinací oceli a slitinami hliníku. Rozměr hlavního profilu konstrukce - 100x50x3mm.

Opláštění je zajištěno speciální ohnivzdornou PVC plachtou (750g/m2) nepropouštějící světlo a UV záření. Bočnice stanu mohou být dodány s okny nebo bez. Každý třímetrový díl je spojen v půlce zipem takže vchod do stanu může být v jakém koliv místě.

 

Stanová podlaha TECH je tvořena hliníkovou konstrukcí a vodovzdornou protizkluznou překližkou tloušťky 18mm. Jednotlivé díly podlahy jsou o rozměrech 2x2m nebo 1x2m a mohou být výškově nastavitelné oproti podloží. Díky speciálnímu systému je možné docílit vyrovnání různých výškových úrovní od 20cm do 1 metru, tvarů a sklonů podlahy. Zatížení podlahy může být max. 400Kg/m2.

Stanová podlaha EASY je tvořena OSB deskami přírodní barvy o tloušce 25mm a velikosti 1000x1000mm. Jednotlivé desky jsou opatřené konstrukčními prvky, které zajišťují pevné spojení desek. Podlaha kopíruje terén a nedá se výškově nastavit oproti podloží. Z tohoto důvodu doporučujeme zvolit místo akce na rovném povrchu a nebo využít podlahy TECH

 

Pagoda 6x6m

- alu konstrukce

- PVC opláštění